Dirigendid

Aivar Leštšinski (sünd 1958) lõpetas Tallinna Riikliku Konservatooriumi 1981. aastal professor Arvo Ratassepa koorijuhtimise klassis. Aastatel 1991-1995 õpetas ta koorijuhtimist Tallinna Pedagoogikaülikoolis. 1992-1994 juhatas ta segakoori "Noorus", Tallinna Kammerkoori dirigendina alustas ta tegevust 1994. aastal. Aivar Leštšinski oli ka 1999. aasta Üldlaulupeo üks dirigente. 2006. aastal omistati Aivarile Eesti Kultuurikapitali aastapreemia.

Ta on Eesti Kooriühingu juhatuse liige ning selle muusikanõukogu esimees ning ka Eesti Kammerkooride liidu juhatuse liige.


Pärtel Toompere
(1992) on lõpetanud G. Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli muusikateooria erialal (õp Maia Lilje) ning õppis samas ka dirigeerimist (õp Merike Toro ja Hando Põldmäe). Aastast 2014 õpib Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias koorijuhtimist (prof Ants Soots). Pärtel oli 2011 – 2013 Kadrioru Saksa Gümnaasiumi segakoori abidirigent ning 2013 – 2014 Eesti Kaitseväe Orkestri meeslauluansambli juht. 2014 – 2015 juhatas ta Kaarli koguduse kammerkoori Canorus.
Hetkel on ta Tallinna Kammerkoori ja Kaarli koguduse kontsertkoori abidirigent ning Kaarli kooli koorilaulu õpetaja ja õpetaja laulustuudios Lauluhaldjas. Pärtel on kirjutanud kaastööd Eesti Teatri Biograafilisele Leksikonile, ajalehtedele Eesti Kirik ja Sirp ning ajakirjale Muusika. Pärtel on võitnud ka konkursi Noorte kriitikute luubi all (2011) ja Otsa kooli koorijuhtide konkursi (2013).


Mariell Aren
(s 1993, Viljandi) alustas kooliteed 2000.aastal Viljandi Paalalinna Gümnaasiumi muusikakallakuga klassis. Põhjalikumad muusikaõpingud said alguse aastal 2002 Viljandi Muusikakoolis klaveri erialal. Peale esimese gümnaasiumiaasta lõppu reaalklassis ja lisaastet muusikakoolis jätkusid õpingud 2010. aasta sügisest Tallinna Muusikakeskkoolis kooridirigeerimise erialal  Evi Eespere käe all. Aastast 2013 õpib ta Eesti Muusika-ja Teatriakadeemias kooridirigeerimist prof. Ants Sootsi  juhendamisel.

Ta on juhatanud Tallinna Muusikakekskooli noortekoori ja kammerkoori, neist viimast ka Viinis ja Bratsilavas nind teinud abidirigendi tööd segakooride Lehola ja Riola juures. 2014.aasta sügisest tegutseb abidirigendina Raudtee Kultuuriseltsi Segakoori  ja peadirigendina Anija valla segakoor Hannijöggi ees. 2012.aastal saavutas ta Tartus toimunud kolme kooli dirigentide konkursil III koha.


Ludmilla Dombrovska alustas lauluõpinguid Odessas. Võlutuna Jenny Siimonist ja Georg Otsast otsustas ta jätkata õpinguid Tallinna Konservatooriumis, mille ta lõpetas kõrge metsona ja vabariikliku konkursi laureaadina. 17 aastat töötas ta koos Bruno Lukiga valmistades igal hooajal ette uudse kava. Ludmilla Dombrovska on osalenud mitme suurvormi ettekandel, laulnud kammermuusikat koostöös ansambliga "Camerata Tallinn", teinud koostööd organistide Kristiina Hoidre ja Rolf Uusväliga kirikukontsertidel. Koostööd on tehtud ka Tarsina Alangoga, Ivari Iljaga, Riina Gerretziga ja paljude teiste muusikutega. Ludmilla Dombrovska laulis 8 aastat Eesti Raadio ja Televisiooni segakoori solistina.

Täna koolitab Ludmilla Dombrovska välja tulevasi tipplauljaid Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis ja Eesti Muusikaakadeemias. Tallinna Kammerkoori juures on ta hääleseadjaks olnud üle 25 aasta. 


Tallinna Kammerkoori audirigent on Kuno Areng, kes juhatas koori aastatel 1962–1992.

Sügav kummardus ka kõigile teistele Tallinna Kammerkoori erinevatel perioodidel juhtinud dirigentidele:
Uno Naissoo
Arvo Ratassepp
Heino Kaljuste
Ants Üleoja
Toomas Kapten
Andres Heinapuu
Margit Võsa
Veronika Portsmuth
Mihhail Gerts
Kaspar Mänd
Darja Selivanova
Ave Sopp