Heli Jürgenson 

Heli Jürgenson juhib Tallinna Kammerkoori alates 2019. aastast. Ta on õppinud koorijuhtimist Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis ning lõpetas 1993. aastal Tallinna Konservatooriumi koorijuhtimise eriala Ants Sootsi klassis.

Heli Jürgenson on pälvinud Eesti Kultuurkapitali rahvakultuuri sihtkapitali aastapreemia (2002) ja Eesti Kultuurkapitali peapreemia XII noorte laulupeo „Mina jään“ peadirigendina (2018), talle on omistatud Gustav Ernesaksa fondi koorimuusika peastipendium (2013) ning tunnustatud Eesti Kooriühingu aasta koorijuhi tiitliga (2013).

2019. aasta juubelilaulupeol astus Heli üles segakooride ning valiksegakooride dirigendina. Heli Jürgenson on ka Eesti Koorijuhtide Liidu esimees ja Eesti Kooriühingu juhatuse liige.

2020. aastal autasustati Heli Jürgensoni Valgetähe IV klassi teenetemärgiga. 

2022. a aprillis toimunud konkursil valiti Heli Jürgenson 2025. aastal toimuva XXVIII laulupeo kunstiliseks juhiks.

Kärolin Tuisk 

Kärolin Tuisk on Tallinna Kammerkoori abidirigent alates 2021. aasta jaanuarist.

Kärolin alustas muusikaõpinguid Põlva Muusikakoolis viiuli erialal. 2016. aastal lõpetas ta kiitusega Heino Elleri nimelise Tartu Muusikakooli Lauri Breede dirigeerimisklassi ja sama aasta kevadel võitis kolme kooli dirigentide konkursil II koha. 2021. a kevadel lõpetas Kärolin Eesti Muusika- ja Teatria-kadeemia magistriõppe dirigeerimise eriala cum laude professor Hirvo Surva käe all. 2020. aastal täiendas ta end Rootsi Kuninglikus Muusikakõrgkoolis professor Fredrik Malmbergi dirigeerimisklassis ning lisaks on ta osalenud Risto Joosti, Toomas Kapteni ning Zoltan Padi meistrikursustel. 

Kärolin Tuisk on olnud Tartus tegutseva Luuska Lauluühingu peadirigent. Alates 2015. aastast on ta tegutsenud E STuudio kammerkoori ja Elleri tütarlastekoori laulja, koormeistri ja dirigendina. 2017-2021 oli Kärolin Veronika Portsmuthi Kooriakadeemia Kontsertkoori koormeister ja abidirigent. 2018-2021 töötas ta Tallinna Poistekoori õppekooride Primo ja Secundo dirigendina. Lisaks dirigenditööle on Kärolin ka Viimsi Gümnaasiumi muusikaõpetaja.

Sügav kummardus ka kõigile teistele Tallinna Kammerkoori
erinevatel perioodidel juhtinud dirigentidele:

Kuno Areng
Uno Naissoo
Arvo Ratassepp
Heino Kaljuste
Ants Üleoja
Toomas Kapten
Andres Heinapuu
Margit Võsa
Veronika Portsmuth
Mihhail Gerts
Kaspar Mänd
Darja Selivanova
Ave Sopp
Pärtel Toompere
Aivar Leštšinski
Benjamin Kirk
Mariell Aren